strategia turystyki, strategia gospodarcza jst, marka, badania, szkoleniadoradztwo turystyczne samorzad i biznes - +48 691659135 nowak@2ba.pl

Międzynarodowa konferencja turystyczna

Start / kategoria / Międzynarodowa konferencja turystyczna
Międzynarodowa Konferencja Naukowa z serii Rola turystyki w gospodarce regionu w dniach 29-30 maja 2014 r. w Dusznikach-Zdroju. Temat konferencji to: Turystyka uzdrowiskowa, spa i wellness jako markowy produkt turystyczny regionu – teoria i praktyka. Prezentujemy wraz z dr hab. Z. Kruczkiem „Po zdrowie i urodę na ziemię kłodzką – markowe produkty spa i wellness regionu”.
Cele konferencji to przedstawienie lecznictwa uzdrowiskowego oraz usług spa i wellness jako ważnego produktu turystycznego, dyskusja na temat potencjału rozwojowego przedsiębiorstw i miejscowości uzdrowiskowych oraz stworzenie platformy do dyskusji na temat aktualnych problemów ekonomicznych i marketingowych uzdrowisk.
Program Konferencji: www.handlowa.eu/574,v-miedzynarodowa-konferencja-naukowa-z-serii-rola-turystyki-w-gospodarce-regionu

Gospodarzem V Międzynarodowej Konferencji Naukowej jest Katedra Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu.

Po zdrowie i urodę na ziemię kłodzką – markowe produkty spa i wellness regionu

Podobne wpisy